oferty dla Ciebie

STANOWISKO
FIRMA
MIASTO
System Integration Test Engineer system-integration-test-engineer gdynia Adva Optical Networking adva-optical-networking
Adva Optical Networking
Gdynia
Associate System Integration Test Engineer associate-system-integration-test-engineer gdynia Adva Optical Networking adva-optical-networking
Adva Optical Networking
Gdynia
IT Administrator it-administrator gdynia Adva Optical Networking adva-optical-networking
Adva Optical Networking
Gdynia
Programista .Net/ Full Stack programista-net-full-stack gdansk Aplitt aplitt
Aplitt
Gdańsk
Analityk Systemów Informatycznych analityk-systemow-informatycznych gdansk Aplitt aplitt
Aplitt
Gdańsk
Java Software Engineer java-software-engineer gdansk Lufthansa Systems Poland lufthansa-systems-poland
Lufthansa Systems Poland
Gdańsk
Test Automation Engineer (digitalLab@LH) test-automation-engineer-digitallab-lh- gdansk Lufthansa Systems Poland lufthansa-systems-poland
Lufthansa Systems Poland
Gdańsk
Test Coach test-coach gdansk Lufthansa Systems Poland lufthansa-systems-poland
Lufthansa Systems Poland
Gdańsk
Systems Engineer (Cloud Solutions) systems-engineer-cloud-solutions- gdansk Lufthansa Systems Poland lufthansa-systems-poland
Lufthansa Systems Poland
Gdańsk
DevOps Integration Engineer devops-integration-engineer gdynia HiQ Poland hiq-poland
HiQ Poland
Gdynia
DevOps Engineer – FullStack devops-engineer-fullstack gdynia HiQ Poland hiq-poland
HiQ Poland
Gdynia
KURS: Intensywny kurs Java od podstaw. Twórz aplikacje webowe i zostań programistą Javy Enterprise Edition kurs-intensywny-kurs-java-od-podstaw-tworz-aplikacje-webowe-i-zostan-programista-javy-enterprise-edition gdansk InfoShare Academy infoshare-academy
InfoShare Academy
Gdańsk
KURS: Intensywny kurs Front-end od podstaw. Naucz się programować w JavaScript i budować aplikacje w React kurs-intensywny-kurs-front-end-od-podstaw-naucz-sie-programowac-w-javascript-i-budowac-aplikacje-w-react gdansk InfoShare Academy infoshare-academy
InfoShare Academy
Gdańsk
Junior Software Engineer junior-software-engineer gdansk Sii sii
Sii
Gdańsk
Manual Tester manual-tester gdansk Sii sii
Sii
Gdańsk
L2 Application Support l2-application-support gdansk Aspire Systems Poland aspire-systems-poland
Aspire Systems Poland
Gdańsk
Automation Tester automation-tester gdansk Aspire Systems Poland aspire-systems-poland
Aspire Systems Poland
Gdańsk
.Net Developer -net-developer gdansk Aspire Systems Poland aspire-systems-poland
Aspire Systems Poland
Gdańsk
PHP developer php-developer gdansk Develocraft develocraft
Develocraft
Gdańsk
Front-end Developer front-end-developer gdansk Develocraft develocraft
Develocraft
Gdańsk
Software Tester software-tester sopot Develocraft develocraft
Develocraft
Sopot
Service Desk Analyst service-desk-analyst gdansk Develocraft develocraft
Develocraft
Gdańsk
Software Test Engineer software-test-engineer gdansk NIPPON SEIKI nippon-seiki
NIPPON SEIKI
Gdańsk
Software Engineer software-engineer gdansk NIPPON SEIKI nippon-seiki
NIPPON SEIKI
Gdańsk
System Engineer system-engineer gdansk NIPPON SEIKI nippon-seiki
NIPPON SEIKI
Gdańsk
Senior Software Engineer senior-software-engineer gdansk NIPPON SEIKI nippon-seiki
NIPPON SEIKI
Gdańsk
QA Automation Engineer qa-automation-engineer gdynia Finastra finastra
Finastra
Gdynia
Senior Java Developer senior-java-developer gdynia Finastra finastra
Finastra
Gdynia
Expert DevOps Engineer expert-devops-engineer gdynia Finastra finastra
Finastra
Gdynia
Full Stack Developer full-stack-developer gdansk-lub-olsztyn Sprint sprint
Sprint
Gdańsk lub Olsztyn
Projektant sieci telekomunikacyjnych projektant-sieci-telekomunikacyjnych gdansk-lub-olsztyn Sprint sprint
Sprint
Gdańsk lub Olsztyn
KURS: Intensywny kurs automatyzacji testów w Pythonie. Buduj narzędzia do testowania oprogramowania. kurs-intensywny-kurs-automatyzacji-testow-w-pythonie-buduj-narzedzia-do-testowania-oprogramowania- gdansk InfoShare Academy infoshare-academy
InfoShare Academy
Gdańsk
Data Leakage Prevention Specialist/Expert data-leakage-prevention-specialist-expert gdynia Nordea nordea
Nordea
Gdynia
IT Analyst it-analyst gdynia Nordea nordea
Nordea
Gdynia
Senior Java Developer for Integration Platforms senior-java-developer-for-integration-platforms gdansk Nordea nordea
Nordea
Gdańsk
Senior DevOps/SRE Engineer senior-devops-sre-engineer gdansk Nordea nordea
Nordea
Gdańsk
KURS: Wieczorowy kurs Python od podstaw. Naucz się programować w prostym i najbardziej pożądanym języku. kurs-wieczorowy-kurs-python-od-podstaw-naucz-sie-programowac-w-prostym-i-najbardziej-pozadanym-jezyku- gdansk InfoShare Academy infoshare-academy
InfoShare Academy
Gdańsk
KURS: Wieczorowy kurs SQL od podstaw. Usprawnij codzienną pracę z danymi. kurs-wieczorowy-kurs-sql-od-podstaw-usprawnij-codzienna-prace-z-danymi- gdansk InfoShare Academy infoshare-academy
InfoShare Academy
Gdańsk
Full Stack Developer (PHP) full-stack-developer-php- gdansk-lub-olsztyn Hays Poland hays-poland
Hays Poland
Gdańsk lub Olsztyn
.Net Developer -net-developer gdansk Hays Poland hays-poland
Hays Poland
Gdańsk
PHP Developer php-developer gdansk GetResponse getresponse
GetResponse
Gdańsk
Senior JavaScript Developer senior-javascript-developer gdansk GetResponse getresponse
GetResponse
Gdańsk
Scrum Master scrum-master gdansk GetResponse getresponse
GetResponse
Gdańsk
Customer Success Advisor (English and Polish) customer-success-advisor-english-and-polish- gdansk GetResponse getresponse
GetResponse
Gdańsk
Junior EUS Specialist junior-eus-specialist gdansk Alior Bank SA alior-bank-sa
Alior Bank SA
Gdańsk
Junior Test Automation Engineer junior-test-automation-engineer gdansk Alior Bank SA alior-bank-sa
Alior Bank SA
Gdańsk
Programista node.js programista-node-js gdynia VECTOR vector
VECTOR
Gdynia
Junior System Engineer junior-system-engineer gdynia VECTOR vector
VECTOR
Gdynia
QA Engineer qa-engineer gdynia-gdansk-wroclaw VECTOR vector
VECTOR
Gdynia, Gdańsk, Wrocław
Inżynier Technologii IT/IP inzynier-technologii-it-ip gdynia VECTOR vector
VECTOR
Gdynia
Operator in Security Operations Center operator-in-security-operations-center bydgoszcz Atos atos
Atos
Bydgoszcz
Network Operator with DevOps network-operator-with-devops bydgoszcz Atos atos
Atos
Bydgoszcz
SharePoint Administrator sharepoint-administrator bydgoszcz Atos atos
Atos
Bydgoszcz
German language speaking Professionals german-language-speaking-professionals bydgoszcz-lub-warszawa Atos atos
Atos
Bydgoszcz lub Warszawa
Junior Service Desk Supporter – Danish Speaker junior-service-desk-supporter-danish-speaker gdansk Arla GSS arla-gss
Arla GSS
Gdańsk
Network Consultant network-consultant gdansk Arla GSS arla-gss
Arla GSS
Gdańsk
Projektant-programista Full-Stack (.NET/C#) projektant-programista-full-stack-net-c- gdansk Solwit solwit
Solwit
Gdańsk
Starszy projektant-programista Java starszy-projektant-programista-java gdynia Solwit solwit
Solwit
Gdynia
Devops Engineer devops-engineer gdynia Solwit solwit
Solwit
Gdynia
Test Automation Engineer test-automation-engineer gdynia Solwit solwit
Solwit
Gdynia
Junior Java Developer junior-java-developer gdansk SPARTEZ spartez
SPARTEZ
Gdańsk
Java Developer Internship java-developer-internship gdansk SPARTEZ spartez
SPARTEZ
Gdańsk
Junior Product Manager Jira Cloud junior-product-manager-jira-cloud gdansk SPARTEZ spartez
SPARTEZ
Gdańsk
Senior Test Automation Engineer with Java senior-test-automation-engineer-with-java gdynia Nordea nordea
Nordea
Gdynia
Test Automation Engineer (API testing) test-automation-engineer-api-testing- gdynia Nordea nordea
Nordea
Gdynia
KURS: Wieczorowy kurs UX Designer. Poznaj podstawy projektowania doświadczeń użytkowników kurs-wieczorowy-kurs-ux-designer-poznaj-podstawy-projektowania-doswiadczen-uzytkownikow gdansk infoShare Academy infoshare-academy
infoShare Academy
Gdańsk
KURS: Intensywny kurs Data Science. Poznaj Machine Learning, Deep Learning i naucz się analizować i wizualizować dane. kurs-intensywny-kurs-data-science-poznaj-machine-learning-deep-learning-i-naucz-sie-analizowac-i-wizualizowac-dane- gdansk infoShare Academy infoshare-academy
infoShare Academy
Gdańsk
Junior Software Engineer (Java / C++) junior-software-engineer-java-c- tczew ALTEN Polska alten-polska
ALTEN Polska
Tczew
DevOps Engineer devops-engineer gdansk ALTEN Polska alten-polska
ALTEN Polska
Gdańsk
Support Engineer support-engineer tczew ALTEN Polska alten-polska
ALTEN Polska
Tczew
Full-stack Developer full-stack-developer gdynia ALTEN Polska alten-polska
ALTEN Polska
Gdynia
Software Engineer Intern software-engineer-intern gdansk Intel intel
Intel
Gdańsk
Graphics Software Internship graphics-software-internship gdansk Intel intel
Intel
Gdańsk
Cloud Software Engineer Intern cloud-software-engineer-intern gdansk Intel intel
Intel
Gdańsk
Deep Learning Software Intern for Intel AI deep-learning-software-intern-for-intel-ai gdansk Intel intel
Intel
Gdańsk
Firmware Test Developer – College Grad firmware-test-developer-college-grad gdansk Intel intel
Intel
Gdańsk
Firmware Developer – College Grad firmware-developer-college-grad gdansk Intel intel
Intel
Gdańsk
Senior Front-end Developer senior-front-end-developer gdansk Devire devire
Devire
Gdańsk
DevOps Engineer devops-engineer gdansk Devire devire
Devire
Gdańsk
.NET Developer -net-developer gdansk Quad IT Global Solutions quad-it-global-solutions
Quad IT Global Solutions
Gdańsk
PHP Developer php-developer gdansk Quad IT Global Solutions quad-it-global-solutions
Quad IT Global Solutions
Gdańsk
Intern .Net/Java intern-net-java gdansk IHS Markit ihs-markit
IHS Markit
Gdańsk
Associate Software Engineer - CARFAX associate-software-engineer-carfax gdansk IHS Markit ihs-markit
IHS Markit
Gdańsk
Mid/Senior Full-stack/.NET Core Software Engineer (Automotive Mastermind) mid-senior-full-stack-net-core-software-engineer-automotive-mastermind- gdansk IHS Markit ihs-markit
IHS Markit
Gdańsk
Senior Front-end Software Engineer senior-front-end-software-engineer gdansk IHS Markit ihs-markit
IHS Markit
Gdańsk
Quality Assurance Engineer with Python quality-assurance-engineer-with-python gdansk-warszawa CodiLime codilime
CodiLime
Gdańsk/Warszawa
C++ Software Engineer c-software-engineer gdansk-warszawa CodiLime codilime
CodiLime
Gdańsk/Warszawa
DevOps Engineer devops-engineer gdansk-warszawa CodiLime codilime
CodiLime
Gdańsk/Warszawa
Programista programista bydgoszcz-gdansk-pila-wroclaw Postdata postdata
Postdata
Bydgoszcz, Gdańsk, Piła, Wrocław
Junior Java Developer (staż) junior-java-developer-staz- sopot Currenda currenda
Currenda
Sopot
Tester oprogramowania (staż) tester-oprogramowania-staz- sopot Currenda currenda
Currenda
Sopot
Administrator systemów IT administrator-systemow-it sopot Currenda currenda
Currenda
Sopot
Staż w zespole Business Intelligence staz-w-zespole-business-intelligence gdansk LPP lpp
LPP
Gdańsk
Software Tester software-tester gdansk LPP lpp
LPP
Gdańsk
Analityk Systemowy analityk-systemowy gdansk LPP lpp
LPP
Gdańsk
Scrum Master scrum-master gdansk LPP lpp
LPP
Gdańsk
Front-end Developer z Angularem front-end-developer-z-angularem gdansk Front-end Developer z Angularem front-end-developer-z-angularem
Front-end Developer z Angularem
Gdańsk
.NET/C# Developer (Azure) -net-c-developer-azure- gdansk OKE Poland oke-poland
OKE Poland
Gdańsk
Associate Quality Engineer associate-quality-engineer gdynia Finastra finastra
Finastra
Gdynia
Associate Software Engineer associate-software-engineer gdynia Finastra finastra
Finastra
Gdynia
Quality Engineer quality-engineer gdynia Finastra finastra
Finastra
Gdynia
Cyber Security Specialist cyber-security-specialist gdansk STAPLES staples
STAPLES
Gdańsk
Java Developer java-developer gdansk STAPLES staples
STAPLES
Gdańsk
SAP FiCo Consultant sap-fico-consultant gdansk STAPLES staples
STAPLES
Gdańsk
Projektant systemów łączności radiowej – warstwa fizyczna projektant-systemow-lacznosci-radiowej-warstwa-fizyczna gdynia RADMOR radmor
RADMOR
Gdynia
Programista C++ programista-c- gdynia RADMOR radmor
RADMOR
Gdynia
Programista FPGA programista-fpga gdynia RADMOR radmor
RADMOR
Gdynia
Programista - konstruktor programista-konstruktor gdynia RADMOR radmor
RADMOR
Gdynia
Staż/Junior Python Developer staz-junior-python-developer gdynia Profil Software profil-software
Profil Software
Gdynia
Staż/Junior Frontend Developer staz-junior-frontend-developer gdynia Profil Software profil-software
Profil Software
Gdynia